KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6365044
nr 636 5044
Etsningar
4 st. + 1 akvarell, Gotlandsmotiv
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 26 april 2010
kl 17:36:52
450 kr
350 kr
500 kr
700 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
6
1.700 kr